
Hae tätä asuntoa
Täytä hakulomake
Hae asuntoa ja täytä alla oleva vuokra-asuntohakemus. Kohteen välittäjä on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.
Hyväpohjainen kaksio, jossa on suuret valoa tulvivat ikkunat ja lounaaseen suuntautuva parveke.
Tämä koti etsii uutta asukasta, vuokra 980€/kk + vesimaksu 24,50€/hlö/kk.
Pohjaratkaisu on erinomainen ja huoneisto tuntuukin neliöitään suuremmalta. Huoneiston keittiössä hyvin kaappi- ja laskutilaa sekä kaikki tarvittavat toiminnallisuudet sisältäen juuri uusitun astianpesukoneen. Tilavasta olohuoneesta on käynti lounaaseen suuntautuvalle parvekkeelle. Makuuhuoneen yhteydessä on reilusti säilytystilaa liukuovikaapistoissa ja lisäksi huoneiston käyttöön kuuluu suuri kellarikomero. Siistissä kylpyhuoneessa on valmiina pyykinpesukone ja halutessasi voit arjessa hyödyntää myös taloyhtiön pesutupaa. Huoneisto sijaitsee käytännössä toisessa kerroksessa.
Asunto-osakeyhtiö Kelarinne on hyvin hoidettu taloyhtiö, jossa on yhteensä 47 asuntoa. Yhtiössä on asukkaiden käytössä taloyhtiölaajakaista DNA 25M/10M sekä pesutuvan lisäksi taloyhtiön sauna ja ulkoiluvälinevarasto. Yhtiöltä on mahdollisuus vuokrata myös autopaikkoja.
Täällä asuessasi olet palveluiden ja erinomaisten ulkoilumahdollisuuksien äärellä, mm. Seurasaari ja Meilahden puistoalue ovat lähettyvillä. Yhteydet ovat myös erinomaiset, noin 20 minuutissa pääset keskustan ja Triplan kattaviin palveluihin. Matka keskustaan taittuu pyörällä noin vartissa.
Olisiko tässä sinulle uusi koti?
iina.hirvonen@remax.fi
0400771494
0400 771 494, iina.hirvonen@remax.fi
y-tunnus: 3015883-7
Myyntineuvottelija
RE/MAX Loiste | Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV


Hae asuntoa ja täytä alla oleva vuokra-asuntohakemus. Kohteen välittäjä on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää
