Raalantie 953, Nurmijärvi | Nukari
Ota yhteyttä ilmoittajaan
199 000 €
199 000 €
Omakotitalo
3
112,4 m2
1947
Viihtyisä omakotitalo rauhallisella alueella
Tervetuloa tutustumaan tähän kodikkaaseen omakotitaloon Nukarilla!
Tämä kohde sopii monenlaisiin elämäntilanteisiin, perheelle, harrastelijalle tai sinulle, joka arvostat tilaa ja rauhaa.
Alakerrassa sijaitsee valoisa olohuone, jossa on mukavasti tilaa niin perheen yhteiseen ajanviettoon kuin rentoutumiseen. Erillinen ruokailutila tekee arjesta sujuvaa ja tarjoaa paikan yhteisille aterioille. Alakerran takkahuoneesta on käynti terassille, jossa voi nauttia ulkoilmasta ja kesäpäivistä.
Tilava piha toimii monissa eri käyttötarkoituksissa sekä autokatos tuo käytännöllisyyttä arkeen. Tämä koti sopii erinomaisesti sinulle, joka arvostat lämmintä tunnelmaa, toimivien tilaratkaisujen ja omakotiasumisen rauhan yhdistelmää.
Tämän kohteen parhaat puolet:
- Kuntotarkastettu
- 3 tilavaa huonetta
- Iso, monikäyttöinen piha
- Autokatos kahdelle autolle
- Rauhallinen ja viihtyisä alue
- Kaksi takkaa tuomassa lämpöä ja kodikkuutta
Ota yhteyttä niin sovitaan esittely!
Tätä kohdetta myy:
Iida Taavitsainen
p. 045 266 5320
iida.taavitsainen@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Iida Taavitsainen
045 266 5320, iida.taavitsainen@remax.fi
RE/MAX Vita | Novo Kodit Oy LKV
y-tunnus: 3490398-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Muut tiedot
Iida Taavitsainen
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää































