Adlercreutzinkatu 7-9 B, Porvoo | Keskusta
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Jan Fredriksson
Asuntokulma Oy LKV
0400 221 295
124 000 €
124 000 €
Kerrostalo
2
52,8 m2
1963
Ota yhteyttä
Jan Fredriksson
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
Tämä valoisa ja hyväkuntoinen kaksio sijaitsee Porvoon keskustassa Adlercreutzinkadulla. Asunto sijaitsee talon ylimmässä kerroksessa, ja sieltä avautuu näkymät lasitetulta parvekkeelta lounaaseen.
Tämä vuonna 1963 valmistuneeseen kotiiin on tehty useita uudistuksia, kuten keittiön remontti parin vuoden takaa, ja kylpyhuone on päivitetty aikaisemmin.
Asunnon sijainti on hyvä: kaikki keskustan palvelut ovat kävelyetäisyydellä, ja lähikauppa löytyy vain muutaman sadan metrin päästä. Alueella on myös hyvät liikenneyhteydet, ja lähin bussipysäkki on aivan nurkan takana. Lapsiperheille koulut ja päiväkodit sijaitsevat lyhyen matkan päässä.
Taloyhtiöön on tehty tärkeitä remontteja, kuten julkisivun ja ikkunoiden uusiminen. Asukkaiden käytössä on muun muassa sauna ja urheiluvälinevarasto. Tulevaisuudessa taloyhtiöön suunnitellaan sähköautojen latauspisteitä, mikä lisää asumismukavuutta.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän viehättävään kotiin, joka tarjoaa mukavaa asumista Porvoon sydämessä.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Jan Fredriksson
0400 221 295, jan.fredriksson@remax.fi
RE/MAX Luotsi | Asuntokulma Oy LKV
y-tunnus: 2294910-2
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Jan Fredriksson
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
RE/MAX Luotsi | Asuntokulma Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää















