Hakotie 50, Teuro | Teuro
Ota yhteyttä ilmoittajaan
57 000 €
57 000 €
Mökki tai huvila
61 m2
1990
Ympärivuotiseen käyttöön soveltuva hirsimökki!
Tilava hirsimökki Hattulan kunnan Teurossa tarjoaa mahdollisuuden nauttia rauhallisesta lomailusta Kanta-Hämeen kauniissa maaseutumaisemissa. Vuonna 1990 valmistunut hirsimökki mukavuuksilla, on täydellinen pakopaikka arjen kiireistä.
Sähkölämmitteisen mökin sydämenä toimii varaava takka (myös sähkövastus) luoden lämpöä ja tunnelmaa viileinä iltoina. Myös ilmalämpöpumppu löytyy.
Mökin tiloja ovat tupakeittiö, makuuhuone ja puukiukaalla varustettu sauna – täydellinen paikka rentoutua pitkän päivän päätteeksi. Arjen luksusta mökissä: suihku ja sisä-wc.. Terassi tarjoaa mukavat puitteet nauttia vaikka aamusufeet. Pihapiiri on loivaa rinnettä. Ympäristöstä löytyy hyvät marja- ja sienimaastot.
Muutaman kilometrin säteellä useita järviä/ lampia!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Sirpa Miettinen
044 2901 944, sirpa.miettinen@remax.fi
REMAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
y-tunnus: 2924045-4
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Muut tiedot
Sirpa Miettinen
Myyntineuvottelija, KiAT
REMAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää



















