Puuportti 2 A, Espoo | Leppävaara
Ota yhteyttä ilmoittajaan

Aleksi Koskipalo
Kiinteistönvälitys Exellence Oy LKV
040 024 4273
319 000 €
319 000 €
Kerrostalo
69 m2
2013

Valoisa ja viihtyisä päätyasunto rauhallisella sijainnilla
Tämä ensimmäisessä kerroksessa sijaitseva päätyasunto tarjoaa rauhallista asumista luonnonvalon täyttämässä kodissa.
Koko asunnon levyinen ikkunarivistö tuo valoa läpi päivän ja korostaa tilavan olohuoneen ja ruokailutilan avaruutta.
Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, jotka sijaitsevat eri puolilla asuntoa – ratkaisu, joka tuo lisää yksityisyyttä ja toimivuutta arkeen. Olohuoneesta on kulku lasitetulle parvekkeelle sekä omalle takapihalle, jossa voi nauttia ulkoilmasta ympäri vuoden. Lisäksi oma sauna viimeistelee kodin viihtyvyyden.
Sijainti on erinomainen: monipuoliset Sellon palvelut, kaupat, ravintolat, ja liikenneyhteydet ovat kävelymatkan päässä. Asunnon yhteydessä on myös mahdollisuus ostaa erillisillä osakkeilla autohallipaikka, joka tuo lisämukavuutta arkeen.
Tämä asunto on kokonaisuus, jossa yhdistyvät valoisuus, rauha, toimiva pohjaratkaisu ja loistava sijainti.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Aleksi Koskipalo
040 024 4273, aleksi.koskipalo@remax.fi
y-tunnus:
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Aleksi Koskipalo
Myyntineuvottelija, KiLAT
RE/MAX Exellence | Kiinteistönvälitys Exellence Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää