Timonkuja 5 B, Hämeenlinna | Jukola
Ota yhteyttä ilmoittajaan
49 900 €
48 174,17 €
Kerrostalo
2
59 m2
1991
Viihtyisä kaksio uuden Assi -sairaalan läheltä
Huomio ensiasunnon ostajat ja sijoittajat!
Nyt on tilaisuus hankkia viihtyisä kaksio edullisesti. Hyväkuntoinen, tyylikkäästi remontoitu 59 neliömetrin asunto sijaitsee rauhallisella alueella, mutta silti lähellä kaikkia palveluita.
Asunto sijaitsee vuonna 1991 rakennetun talon toisessa kerroksessa. Taloyhtiössä on tehty useita kunnostuksia, kuten parvekkeiden huoltomaalaukset ja parvekelasitukset.
Asunnossa on tilava olohuone, josta on käynti itään avautuvalle lasitetulle parvekkeelle. Keittiö on varusteltu nykyaikaisilla kodinkoneilla, ja makuuhuoneen yhteydessä on kätevä vaatehuone. Kylpyhuoneessa on pesukoneliitäntä ja muut tarvittavat varusteet.
Sijainti on erinomainen pienelle perheelle ja työssäkäyville. Läheltä löytyvät niin päiväkodit kuin koulutkin, ja julkiset liikenneyhteydet ovat hyvät. Kauppa- ja terveyspalvelut sekä apteekki, ovat vain lyhyen kävelymatkan päässä.
Tee tarjous!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Sanna Hyttinen
044 982 2338, sanna.hyttinen@remax.fi
REMAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
y-tunnus: 2924045-4
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Sanna Hyttinen
Myyntineuvottelija
REMAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää
















