Juteinintie 1 B, Hattula | Mierola
Ota yhteyttä ilmoittajaan
158 000 €
151 689,01 €
Rivitalo
3
81,5 m2
2000
Tilava ja siistikuntoinen koti erinomaisella sijainnilla!
Tämä iso ja hyvin pidetty koti tarjoaa toimivat puitteet niin arkeen kuin vapaa-aikaan.
Avarat tilat ja selkeä pohjaratkaisu tekevät asumisesta sujuvaa, ja olohuoneen takka tuo lämpöä sekä tunnelmaa viileämpiin iltoihin. Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, olohuone, keittiö, erillinen wc, sauna sekä terassi. Lisäksi käytettävissä on tarvittaessa kaksi autopaikkaa.
Energiatehokas maalämpö pitää asumiskustannukset maltillisina ja lisää asumismukavuutta ympäri vuoden.
Sijainti on poikkeuksellisen hyvä – rauhallinen ja viihtyisä asuinalue, jossa koulut sijaitsevat aivan läheisyydessä. Myös arjen palvelut ja kulkuyhteydet ovat helposti saavutettavissa.
Tässä kodissa yhdistyvät tila, toimivuus ja loistava sijainti – tule ja ihastu!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Richard Bethell
044 072 1998, richard.bethell@remax.fi
REMAX Noste | Noste Oy LKV
y-tunnus: 2618518-9
Seuraavat esittelyt
Ota yhteyttä!
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Richard Bethell
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiLAT
REMAX Noste | Noste Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää


































