Nallitie 8 D, Helsinki | Kivikko
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Markus Mikkola
Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV
040 378 4018
189 500 €
189 500 €
Kerrostalo
3
59,5 m2
2001
Markus Mikkola
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Rakennusinsinööri
Avara kolmio luonnonläheisessä Kivikossa
Valoisa vapaa ylimmän kerroksen vasta remontoitu kulmahuoneisto Kivikon ulkoilumaastojen äärellä – lasitetulla parvekkeella ja omalla saunalla! Tässä hissitalon kolmiossa on tilava ja toimiva avokeittiö, jossa mahtuu hyvin kokkailemaan ja nauttimaan ruokailuhetkistä.
Avarassa olohuoneessa on tilaa sisustaa ja sieltä on suora kulku isolle lasitetulle parvekkeelle.
Makuuhuoneet ovat tyylikkäitä ja sopivat niin perheelle kuin etätyöhön.
Oma sauna tuo arkeen ripauksen luksusta ja hyvin hoidetussa taloyhtiössä on mm. urheiluvälinevarasto, kerhohuone sekä kuivaushuone käytössäsi.
Kivikon alueella on kattavat palvelut ja liikenneyhteydet. Lähikauppa ja Kivikon frisbeegolfrata ovat vain kivenheiton päässä ja Kivikon liikuntapuistossa voi nauttia monipuolisista liikuntamahdollisuuksista. Alueella myös hyvät pyöräilyreitit ja sujuvat yhteydet autolla. Myllypuron metroasemalle noin 2km.
.
Sovi oma esittelysi!
Markus.mikkola@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Markus Mikkola
040 378 4018, markus.mikkola@remax.fi
REMAX Loiste | Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV
y-tunnus: 3015883-7
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Muut tiedot
Markus Mikkola
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Rakennusinsinööri
REMAX Loiste | Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää
















