Metsolantie 23 a, Järvenpää | Kyrölä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Jukka Sarkama
Loud Pipes Oy
050 477 7222
224 000 €
224 000 €
Omakotitalo
4
108 m2
1991
Jukka Sarkama
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
Tervetuloa tutustumaan tähän viehättävään omakotitaloon rauhallisella Kyrölän asuinalueella. Tämä kaksikerroksinen koti tarjoaa monipuolisia mahdollisuuksia ja toimivan pohjaratkaisun perheellesi.
Alakerrassa sijaitsevat olohuone ja keittiö, samoin pesutilat, sauna ja kodinhoitohuone, josta on kulku suoraan ulos. Makuuhuoneet ovat talon yläkerrassa omassa rauhassaan ja niiden yhteydessä on reilusti säilytystilaa niin vaatteille kuin tavaroillekin. Tässä talossa on myös autotalli, joka sopii myös monenlaisiin harrastuksiin.
Kyrölän alue tarjoaa rauhallisen asuinympäristön, josta on lyhyt matka esim. Hki-Lahti-moottoritien liittymään, junaseisakkeelle, kauppoihin ja kouluihin. Alueella on hyvät ulkoilumahdollisuudet ja Järvenpään keskusta palveluineen on vain lyhyen matkan päässä.
Tule ihastumaan paikan päälle. Sovi oma esittelyaikasi vaikka heti!
Jukka Sarkama
p.050 4777222
jukka.sarkama@remax.fi
Katja Sarkama
p.0451330708
katja.sarkama@remax.fi
Tavoitat meidät joustavasti myös iltaisin ja viikonloppuisin. Suunnitteletko oman asuntosi myyntiä? Pyydä minut maksuttomalle arviokäynnille. Saat samalla ajankohtaista tietoa asuntomarkkinoista.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Jukka Sarkama
050 477 7222, jukka.sarkama@remax.fi
REMAX Luotsi | Loud Pipes Oy
y-tunnus: 3141535-6
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Jukka Sarkama
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
REMAX Luotsi | Loud Pipes Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää





























