Viipurintie 7 B, Lahti | Ruola, Möysä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
69 000 €
69 000 €
Kerrostalo
3
56 m2
1964
Viihtyisä koti erinomaisella sijainnilla Möysässä – palvelut, luonto ja arki lähellä
Tässä kodissa sijainti tekee arjesta helppoa. Kauppa, koulu, päiväkoti ja muut palvelut ovat lähellä, ja Joutjärvi sekä Möysän uimaranta tuovat vapaa-aikaan mukavasti tekemistä.
Lahden keskustaan on vain noin 2 kilometriä ja moottoritielle pääsee nopeasti. Hyvät kulkuyhteydet tekevät tästä toimivan paikan asua niin arjessa kuin vapaa-ajallakin.
Koti on siisti ja viihtyisä, ja kokonaisuus tarjoaa hyvän mahdollisuuden tehdä siitä juuri oman näköisen. Lisäksi autotalli on mahdollista vuokrata edullisesti 50 €/kk.
Käytännöllinen sijainti, palvelut lähellä ja koti, johon on helppo ihastua. Tätä kannattaa tulla katsomaan paikan päälle.
Yhteydenotot & esittelyt
sofia.karppinen@remax.fi /
0453247144
Lisätiedot ja yhteydenotot
Sofia Karppinen
045 324 7144, sofia.karppinen@remax.fi
REMAX Masto | SK Välitys Oy
y-tunnus: 1993082-2
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Sofia Karppinen
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää


























