Kalervonkatu 42, Lappeenranta | Alakylä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
498 000 €
498 000 €
Omakotitalo
207 m2
2008

Tämä upea omakotitalo Lappeenrannan Alakylässä tarjoaa tilaa ja mukavuutta suuremmallekin perheelle. Vuonna 2008 valmistunut Kannustalo on erinomaisessa kunnossa ja sijaitsee rauhallisella asuinalueella, mutta silti lähellä kaupungin palveluita ja hyviä kulkuyhteyksiä.
Talossa on kuusi huonetta, keittiö, sauna ja autotalli, yhteensä lähes 300 neliömetriä asuintilaa. Alakerrassa sijaitsee yksi makuuhuone, joka sopii hyvin myös työhuoneeksi, ja yläkerrassa neljä tilavaa makuuhuonetta. Olohuoneessa on varaava takka. Keittiössä on laadukkaat materiaalit, kivitasot ja kaikki tarvittavat kodinkoneet.
Kylpyhuoneessa on tuplasuihku, poreamme ja lattialämmitys, joka lisää mukavuutta. Talossa on kolme wc:tä, joten tilaa riittää kaikille. Molemmissa kerroksissa ilmalämpöpumput jotka tarvittaessa jäähdyttävät.
Talon yhteydessä erillinen autotalli, lämminvarasto, tekninen tila.
Vapautuu tarvittaessa nopeasti.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Oskari Lääperi
040 542 8469, oskari.laaperi@remax.fi
RE/MAX Asuntomeklarit | T:mi Oskari Lääperi
y-tunnus: 1808391-6
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus

Oskari Lääperi
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
RE/MAX Asuntomeklarit | T:mi Oskari Lääperi
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää