Karjalantie 18 B, Lappeenranta | Furulund
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Reijo Mätinki
Isoista Ovista Oy LKV
044 230 7959
39 000 €
32 860,29 €
Kerrostalo
1
38 m2
1975
Ota yhteyttä
Karjalantie 18:sta Lappeenrannan Furulundissa sijaitsee tämä viehättävä yksiö, joka on täydellinen valinta niin ensiasunnoksi kuin sijoituskohteeksikin. Asunto sijaitsee ylimmässä kerroksessa, tarjoten rauhallisuutta ja näkymiä ympäristöön.
Hyväkuntoinen 38 neliömetrin asunto on rakennettu vuonna 1975 ja siinä on käytännöllinen pohjaratkaisu, joka mahdollistaa tilan tehokkaan käytön. Keittiössä on kaikki tarpeellinen, kuten jääkaappipakastin, erillisuuni ja astianpesukone, ja kylpyhuoneessa on mukavuutta lisäävä lattialämmitys. Asunnon säilytystilat ovat erinomaiset, sillä käytössäsi on sekä vaatehuone että häkkivarasto. Sijainti on erinomainen: keskustan läheisyys ja hyvät liikenneyhteydet tekevät arjesta sujuvaa. Lappeenrannan palvelut ovat käden ulottuvilla, ja lähin bussipysäkki löytyy aivan vierestä. Sovi esittelyt LKV Reijo Mätinki 044-2307959.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Reijo Mätinki
044 230 7959, reijo.matinki@remax.fi
RE/MAX Asuntomeklarit | Isoista Ovista Oy LKV
y-tunnus: 3593098-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Reijo Mätinki
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, PVS
RE/MAX Asuntomeklarit | Isoista Ovista Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää














