Koskenrannantie 4 B, Mäntsälä | Koskenranta
Ota yhteyttä ilmoittajaan
169 000 €
169 000 €
Rivitalo
2
56,6 m2
2015
Ota yhteyttä
Myynnissä valoisa ja erinomaisessa kunnossa oleva rivitalokoti Mäntsälän rauhallisella Koskenrannan asuinalueella. Vuonna 2015 valmistunut rivitalokaksio tarjoaa viihtyisää asumista yhdessä tasossa, ja sen 56,6 neliötä on suunniteltu tehokkaasti.
Asunnossa on valoisa olohuone, josta on käynti suurelle lasitetulle terassille – täydellinen paikka rentoutumiseen ja oleiluun. Tyylikkäässä keittiössä on kaikki tarpeellinen arjen sujuvaan pyörittämiseen. Makuuhuoneen yhteydessä oleva vaatehuone tuo mukavasti säilytystilaa ja oma sauna tarjoaa mahdollisuuden rentoutua päivän päätteeksi.
Asunto Oy Mäntsälän Fredrika on hyvin hoidettu taloyhtiö, jossa on edulliset hoitovastikkeet. Jokaiselle asunnolle kuuluu oma autokatospaikka, ja yhtiön pihalta löytyy myös lisäpaikkoja. Lämmin ulkovarasto ja käyttöullakko tuovat lisää säilytystilaa.
Tämä koti sopii erinomaisesti juurikin sinulle, joka arvostat rauhallista asuinaluetta sekä mukavaa asumista. Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän ihastuttavaan kotiin!
Esittelypyynnöt ja lisätiedot
Timo Airismaa
p. 0405029397
timo.airismaa@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Timo Airismaa
040 502 9397, timo.airismaa@remax.fi
RE/MAX Eximas | Eximas Oy LKV
y-tunnus: 2299743-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Timo Airismaa
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää



















