Sammonkatu 36 G, Tampere | Kaleva
Ota yhteyttä ilmoittajaan
149 000 €
149 000 €
Kerrostalo
2
48,5 m2
1960
Ota yhteyttä
Tampereen Kalevassa, Sammonkadulla, kaksio, joka odottaa uusia asukkaita. Tämä asunto tarjoaa mukavan pohjaratkaisun ja parvekkeen, josta avautuu idän suuntaan rauhalliset näkymät.
Rakennus on valmistunut vuonna 1960, ja sen kunto on tyydyttävä.
Kaleva on arvostettu ja haluttu asuinalue, jossa kaikki palvelut ovat lähellä. Liikenneyhteydet ovat erinomaiset – bussipysäkki ja raitiovaunupysäkki ovat kävelymatkan päässä, ja autolla liikkuminen sujuu vaivattomasti. Alueella on myös vehreitä puistoja, jotka tarjoavat mahdollisuuden rentoutumiseen ja ulkoiluun.
Asunto Oy Sammonkatu 36 yhtiössä on tehnyt useita remontteja vuosien varrella, mikä kertoo huolenpidosta ja tulevaisuuden suunnitelmista.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän asuntoon, joka sijaitsee keskeisellä paikalla Tampereen sydämessä.
Lisätiedot ja esittelyt:
Juha Tupala p. 0400 611361
juha.tupala@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Juha Tupala
0400 611 361, juha.tupala@remax.fi
RE/MAX Center | PMJ-Yhtiöt Oy
y-tunnus: 2379516-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Juha Tupala
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää



















