Sammonkatu 15 B, Tampere | Kaleva
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Vesa Teittinen
Norra Partners Kiinteistönvälitys Oy
040 680 3545
169 900 €
151 245,24 €
Kerrostalo
1
41 m2
1958
Kalevan rauhallisella ja halutulla alueella sijaitseva valoisa yksiö odottaa uutta omistajaa. Asunto on vuokrattu ja soveltuu näin ollen erinomaisesti sijoittajalle.
Tämä ylimmän kerroksen asunto tarjoaa upeat näkymät ja mukavasti tilaa 41 neliömetrin verran. Asunto Oy Sammonkartano on hyvin hoidettu taloyhtiö, jossa on tehty useita merkittäviä remontteja, kuten putkistosaneeraus ja hissien kunnostus.
Asunnossa on mukava parveke, josta voi nauttia aamukahvit tai rentoutua pitkän päivän päätteeksi. Käytännöllinen vaatehuone ja muut säilytystilat helpottavat arjen sujumista. Kylpyhuoneessa on pesukoneliitäntä ja modernit pinnat, jotka tekevät siitä käytännöllisen ja viihtyisän.
Liikenneyhteydet ovat erinomaiset: lähellä sijaitsevat sekä bussi- että raitiovaunupysäkit, ja alueella on hyvät pyörätiet. Kaleva tarjoaa myös monipuoliset palvelut, kuten kaupat ja ravintolat, kaikki kävelyetäisyydellä.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän viihtyisään kotiin, joka tarjoaa mukavuutta ja helppoa asumista keskeisellä sijainnilla!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Vesa Teittinen
040 680 3545, vesa.teittinen@remax.fi
REMAX Koski | Norra Partners Kiinteistönvälitys Oy
y-tunnus: 3583126-9
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Vesa Teittinen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
REMAX Koski | Norra Partners Kiinteistönvälitys Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää














