Karhunkierros 2 H, Vantaa | Pähkinärinne, Hämeenkylä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Tero Janhunen
Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
045 162 4088
5 000 €
5 000 €
Autohallipaikka
1
2004
*** Nyt myynnissä autohallipaikka pysäköintitalossa *** *** Now for sale a parking space in a parking garage ***
Service also in English!
NYT MYYNNISSÄ AUTOHALLIPAIKKA Vantaan Pähkinärinteessä vuonna 2004 valmistuneessa pysäköintitalossa. Kilpailukykyinen velaton hintapyyntö 5 000,00 euroa!
OMA TONTTI JA SUJUVAT LIIKENNEYHTEYDET. Pysäköintitalo sijaitsee omalla tontilla ja sujuvien liikenneyhteyksien läheisyydessä (Vihdintie, Kehät I, II ja III, Turun moottoritie ja Hämeenlinnan väylä).
EDULLINEN HOITOVASTIKE. Autohallipaikan hoitovastike on edullinen (32,00 € / kk).
NYKYAIKAINEN VARUSTELUTASO. Pysäköintalon autohallipaikoille on asennettu sähköautojen latausvalmius vuonna 2024. Pysäköintitalon lukitus on myös uusittu Abloy iLOQ-lukitusjärjestelmään vuonna 2024.
Myyntiä hoitaa,
Tero Janhunen
Partner
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja
puh. 045 162 4088
tero.janhunen@remax.fi
RE/MAX Elegance
Fabianinkatu 21, 00130 Helsinki
Lisätiedot ja yhteydenotot
Tero Janhunen
045 162 4088, tero.janhunen@remax.fi
REMAX Elegance | Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
y-tunnus: 2405916-2
Seuraavat esittelyt
Ota yhteyttä!
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Tero Janhunen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
REMAX Elegance | Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää

