Sinirikontie 2 A, Vantaa | Tikkurila, Viertola
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Ville Koskela
Kiinteistönvälitys Koskela Oy LKV
0400 340 544
149 000 €
137 030,04 €
Kerrostalo
2
60 m2
1977
Nyt myynnissä hissitalon toisen kerroksen kaksio Tikkurilassa
Tämä koti vapautuu nyt seuraavalle omistajalleen. Huoneisto sijaitsee talon toisessa kerroksessa (1. asuinkerros). Vuonna 2020 uusitussa keittiössä on runsaasti kaappi- ja säilytystilaa. Iso makuuhuone kaapistoineen tarjoaa toimivat puitteet arkeen. Olohuoneen yhteydessä sijaitseva vaatehuone tuo lisää säilytystilaa asukkaiden käyttöön. Olohuoneesta on käynti lasitetulle parvekkeelle, joka toimii viihtyisänä lisätilana sisätilojen jatkeena.
Hyvin hoidettu taloyhtiö sijaitsee omalla tontilla. Yhtiössä on tehty remontteja järjestelmällisesti, ja tuoreimpana hankkeena on toteutettu yleisten tilojen linjasaneeraus vuonna 2024. Sijainti on erinomainen: Tikkurilan keskustan palvelut, juna-asema ja monipuoliset ostosmahdollisuudet sijaitsevat kävelymatkan päässä. Lentokentälle ja Helsingin keskustaan pääsee sujuvasti junalla.
Tervetuloa tutustumaan!
Lisätiedot ja esittelyt:
Ville Koskela
Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 340 5440
ville.koskela@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Ville Koskela
0400 340 544, ville.koskela@remax.fi
REMAX Asunnonavain | Kiinteistönvälitys Koskela Oy LKV
y-tunnus: 3015935-4
Seuraavat esittelyt
Ota yhteyttä!
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Ville Koskela
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Myyntijohtaja
REMAX Asunnonavain | Kiinteistönvälitys Koskela Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää

















