Hellberginpolku 4 A, Borgå | Länsiranta
Ota yhteyttä ilmoittajaan
218 000 €
126 393,13 €
Kerrostalo
44,5 m2
2020

Valoisa kaksio Porvoon Länsirannalla - Parvekkeelta näkymät Porvoonjoelle
Tämä valoisa ja viihtyisä kaksio sijaitsee halutulla Länsirannan alueella, aivan Porvoonjoen tuntumassa. Kolmannen kerroksen lasitetulta parvekkeelta avautuvat upeat näkymät joelle tarjoten rauhallisen ja viihtyisän asumisympäristön.
Asunnon pohjaratkaisu on toimiva ja keittiö on varusteltu laadukkailla kodinkoneilla. Kylpyhuoneessa on lattialämmitys ja tilavaraus pesukoneelle. Huoneistoon asennettu ilmalämpöpumppu mahdollistaa kesäaikaan viilennyksen sinulle sopivaan lämpötilaan.
Kaikki tärkeimmät palvelut löytyvät kävelymatkan päästä.
Liikenneyhteydet ovat sujuvat niin Porvoon sisällä kuin pääkaupunkiseudulle.
Asunnon yhteydessä on mahdollista ostaa autohallipaikka viereisestä pysäköintikannesta hintaan 10 000 €.
Tule tutustumaan!
Erkki Tuovinen, KiAT ja Juan Pulkkinen, IAT
RE/MAX Luotsi / Asuntokulma Oy LKV
+358 44977 6719 / +358 44302 2313
erkki.tuovinen@remax.fi / juan.pulkkinen@remax.fi
Suunnitteletko oman asuntosi, liiketilasi tai tonttisi myyntiä? Pyydä meidät maksuttomalle arviokäynnille. Saat samalla ajankohtaista tietoa asuntomarkkinoista.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Erkki Tuovinen
044 977 6719, erkki.tuovinen@remax.fi
RE/MAX Luotsi | Asuntokulma Oy LKV
y-tunnus: 2294910-2
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Erkki Tuovinen
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää