Matinpuronkuja 2 A, Espoo | Matinkylä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
249 900 €
172 611,23 €
Kerrostalo
2
50 m2
2014
Mukava kaksio mahtavalla sijainnilla
Valoisa kaksio Espoossa Haukilahden ja Iirislahden Helmassa! Tämä vuonna 2015 valmistunut asunto sijaitsee rauhallisella alueella lähellä merenrantaa, tarjoten erinomaiset puitteet niin opiskelijalle, yksinasuvalle, kuin sijoittajallekin. Huoneisto on hyväkuntoinen ja sen 50 neliömetriä on käytetty tehokkaasti, sisältäen alkovin ja avokeittiön.
Matinkylän alue on tunnettu monipuolisista palveluistaan ja erinomaisista liikenneyhteyksistään. Kauppakeskus Iso Omena ja metroasema ovat vain lyhyen matkan päässä, mikä tekee arjesta sujuvaa ja vaivatonta. Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän viehättävään asuntoon, joka tarjoaa mukavaa ja modernia asumista loistavalla sijainnilla!
Kohde myydään vuokrattuna.
Tässä asunnossa järjestetään ainoastaan yksityisesittelyjä. Varaa omasi välittäjältä!
Lisätiedot ja esittelyt:
Rebecka Juuti
Myyntineuvottelija, sisustusarkkitehti
045 343 0001
rebecka.juuti@remax.fi
Onko nykyinen asuntosi vielä myymättä? Pyydä minut maksuttomalle arviokäynnille! Tapaamisen aikana saat arvion asuntosi arvosta sekä tietoa siitä, kuinka juuri me voimme auttaa kotisi myynnissä.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Rebecka Juuti
045 343 0001, rebecka.juuti@remax.fi
REMAX Kodit | SK Välitys Oy
y-tunnus: 1993082-2
Seuraavat esittelyt
Ota yhteyttä!
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Rebecka Juuti
Myyntineuvottelija, SISUSTUSARKKITEHTI
REMAX Kodit | SK Välitys Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää





