Ojoistenkatu 5 B, Hämeenlinna | Ojoinen
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Ville Schönberg
Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
044 303 2411
109 500 €
109 500 €
Kerrostalo
2
61,5 m2
1973
Ota yhteyttä
Upea muuttovalmis kaksio hissitalosta
Etsitkö valoisaa ja avaraa kotia Hämeenlinnan Ojoisilta?
Tämän asunnon toimiva pohjaratkaisu ja tilava olohuone tekevät siitä erinomaisen kodin niin yksinasujalle kuin pariskunnallekin. Moderni vaalea keittiö on hyvin varusteltu ja vaatehuoneen ansiosta on hyvin säilytystilaa. Olohuoneesta on käynti lasitetulle parvekkeelle ja viilentävä ilmalämpöpumppu tuo mukavuutta kesähelteillä.
Taloyhtiöstä on pidetty hyvää huolta, suuret työt kuten käyttövesiputkiremontti, hissien uusiminen ja ikkunoiden sekä parvekeovien vaihto on suoritettu. Viimeisimpänä on valmistunut yhteisten saunatilojen remontti.
Hyvät liikenneyhteydet sekä sujuvat pyöräilyreitit tekevät liikkumisesta vaivatonta. Tämä koti tarjoaa mainion mahdollisuuden viihtyisään asumiseen rauhallisessa ympäristössä ja ulkoilumahdollisuuksien äärellä.
Lisätiedot ja yhteydenotot
Ville Schönberg
044 303 2411, ville.schonberg@remax.fi
RE/MAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
y-tunnus: 2924045-4
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Ville Schönberg
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
RE/MAX Helmi | Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää

















