RE/MAX Kodinvaihtofestarit 15.-19.5.2025! Tuhansia myytäviä kohteita ja asuntoesittelyitä 5 päivän aikana. Nähdään asuntoesittelyissä! Katso kohteet ja esittelyajat»
Lehtisaarentie 8 B, Helsinki | Lehtisaari
Ota yhteyttä ilmoittajaan
209 000 €
209 000 €
Kerrostalo
52 m2
1972

Valoisa ja moderni kaksio merellisessä Lehtisaaressa!
Tämä asunto sijaitsee talon ylimmässä kerroksessa ja tarjoaa upeat vehreät näkymät. Asunto on erinomaisessa kunnossa ja remontoitu laadukkailla materiaaleilla vuonna 2022.
Tilava olohuone yhdistyy lasitetulle parvekkeelle, joka avautuu pohjoiseen. Keittiö on täysin uusittu ja varusteltu integroiduilla kodinkoneilla, kuten höyrytoiminnolla varustetulla uunilla ja itsepuhdistuvalla uunilla sekä itseaukeavalla astianpesukoneella. Kylpyhuoneessa on sadesuihku ja lattialämmitys, joka tuo arkeen ripauksen luksusta. Makuuhuoneessa on runsaasti säilytystilaa vaatekaapistojen ansiosta.
Asunto Oy Lehtisaarentie 8 tarjoaa asukkailleen monipuoliset palvelut, kuten uima-altaan, saunan ja pyörävaraston.
Lehtisaari on rauhallinen ja haluttu asuinalue, jossa peruspalvelut ovat kävelymatkan päässä. Uimaranta on vain 200 metrin päässä, ja hyvät liikenneyhteydet takaavat sujuvan arjen.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän upeaan kotiin!
Varaa oma yksityisesittely:
Joona Teperi
0443377758
joona.teperi@remax.fi
RE/MAX Loiste
Lisätiedot ja yhteydenotot
Markus Ahonen
044 042 7444, markus.ahonen@remax.fi
RE/MAX Loiste | Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV
y-tunnus: 3015883-7
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Markus Ahonen
Myyntineuvottelija
RE/MAX Loiste | Kiinteistönvälitys Loiste Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää