Kohdenumero: 80387173 Harjunsalo, Kangasala
Harjunsalontie 2
2h,kk,ph/wc, s, lasitettu parveke
2017
151,13 € / kk
145 000 €
145 000 €
Sari Saarinen
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Saunallinen kaksio Harjunsalossa
Kangasalan Harjunsalo on viehättävä asuinalue ja nyt sieltä on tarjolla erittäin siisti, vuonna 2017 valmistunut kaksio . Asunto Oy Kangasalan Markiisi sijaitsee omalla tontilla ja lämpiää kaukolämmöllä.
Taloyhtiö on aktiivinen ja huolehtii kiinteistön kunnosta säännöllisillä huolloilla ja päivityksillä, mikä takaa huolettoman asumisen vuosiksi eteenpäin. Alhaiset ylläpitokustannukset ja laadukkaat materiaalit ovat asunnon ehdoton valtti ja tekevät tästä kodista erinomaisen valinnan kenelle tahansa laatua arvostavalle.
Tämä valoisa asunto kattaa 46,5 neliömetriä, avara olohuone yhdistyy hyvin varusteltuun keittiöön. Laadukkaat kodinkoneet ja induktioliesi tekevät ruoanlaitosta mukavaa. Makuuhuoneessa on tilaa myös työpisteelle ja säilytystilaa löytyy kaapistoista. Kylpyhuoneessa on lattialämmitys sekä modernit kalusteet ja kaiken kruunaa oma sauna. Lisäksi lasitettu parveke tuo lisää oleskelutilaa kesästä pitkälle syksyyn. Tämä koti on kyllä ihan napakymppi joka suhteessa.
Asunnon sijainti Harjunsalossa on ihanteellinen, sillä alueelta löytyvät sujuvat yhteydet niin autolla kuin pyöräillenkin, ja bussipysäkki on vain pienen matkan päässä. Autoilevalle on tarjolla katospaikka, joka myydään omana osakkeenaan hintaan 6000€. Katos sijaitsee heti vastapäätä ulko-ovea.
Lähdetään katsomaan, onko tämä sinun uusi kotisi!
Lisätiedot ja esittelyt:
sari.saarinen@remax.fi / 045 678 1095
Lisätiedot ja yhteydenotot
Sari Saarinen
045 678 1095, sari.saarinen@remax.fi
RE/MAX Pellava | Tampereen Kivijalka LKV Oy
y-tunnus: 3290850-7
Keittiö
Kylpyhuone
Sauna
Olohuone
Makuuhuoneet
Muut tilat ja varustelu
Säilytystilat
TV ja tietoliikenne
Kunto
Muuta kauppaan kuuluvaa
Kyllä |