Vartsalantie 118 B, Kustavi | Vartsala
Ota yhteyttä ilmoittajaan
595 000 €
595 000 €
Omakotitalo
338 m2
1954

Kaunis rantapaikka Kustavissa.
Vartsalan vanha koulurakennus, jossa mm. sisustusmyymälä.
Mahdollisuus myös kahvila-ravintola ja majoitustoimintaan.
Ison talon molemmissa päissä on asunnot, joista toista omistaja on vuokrannut vieraille.
Sisätilat on kauniisti remontoitu ja kalustettu. Keskellä taloa on iso valmistuskeittiö ja leipomo hyvällä varustelulla, mm kaksi isoa uunia ja pizzauuni.
Talossa kynttiläpaja, jonka tuotteita myydään sisustusmyymälässä sekä jälleenmyyjille ympäri Suomea.
Ranta on ruopattu noin 300 metrin matkalta ja siinä on 10 paikkainen venelaituri. Paikalle on mahdollista rakentaa vierasvenesatamalle palveluita, nyt ollut lähinnä päivävieraiden käytössä.
Tässä on monien mahdollisuuksien paikka kauniissa saaristossa. Kesäisin alueella liikkuu paljon turisteja ja talon varustelu mahdollistaa monipuolisen myymälä ja ravintolatoiminnan sekä venelaituri veneilijöiden palvelut.
Ota yhteyttä - kerron lisää
Mika Liinamo
mika.liinamo@remax.fi
050-5404880
Lisätiedot ja yhteydenotot
Mika Liinamo
050 540 4880, mika.liinamo@remax.fi
y-tunnus:
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Mika Liinamo
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää