Raatimiehenkatu 22 A, Lappeenranta | Keskusta
Ota yhteyttä ilmoittajaan
98 000 €
98 000 €
Kerrostalo
55 m2
1990

Ydinkeskustan ylimmän kerroksen saunallinen kaksio palvelujen äärellä,
Löydä oma rauhan tyyssijasi Lappeenrannan sydämessä, Raatimiehenkadulla sijaitsevassa viihtyisässä ja valoisassa saunallisessa kaksiossa. Tämä huoneisto tarjoaa 55 neliötä hyvin suunniteltua ja kodikasta asuintilaa.
Asunto sijaitsee Asunto Oy Karankulma II:n ylimmässä kerroksessa.
Asunto Oy Karankulma II tarjoaa asukkailleen monipuoliset palvelut, kuten urheiluvälinevaraston, pyykkituvan ja autotallipaikkoja on yhtiön hallinnassa. Lisäksi, Lappeenrannan keskustan palvelut,
Tämä koti on ihanteellinen valinta niille, jotka arvostavat keskeistä sijaintia, mutta eivät halua tinkiä rauhasta ja kodikkuudesta. Älä anna tämän tilaisuuden lipua käsistäsi – tule tutustumaan ja ihastu itse!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Jukka Suninen
0400 504 596, jukka.suninen@remax.fi
RE/MAX Asuntomeklarit | Saimaan Kodit Oy
y-tunnus: 2739948-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Jukka Suninen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
RE/MAX Asuntomeklarit | Saimaan Kodit Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää