Pohjoinen Pikatie 953, LEVANTO | Hunttijärvi, Levanto
Ota yhteyttä ilmoittajaan
700 000 €
700 000 €
Omakotitalo
3
265 m2
2011
Ota yhteyttä
Järven rannalla 2 taloa, 2 rantasaunaa
Puhtaan Hunttijärven rannalla 2 asuintaloa, 2 rantasaunaa ja syytinkimökki 17800 neliömetrin kiinteistöllä.
Uudempi talo B on 2011 valmistunut matalaenergiatalo, Terassilta on suojaisa näkymä järvelle.
Vanhemmassa talossa A on tyyliä ja tilaa- erikoisuutena on koko talon mittainen yhtenäinen ruokailuhuone/ olohuone rantaan avautuvalla suurella ikkunalla.
Kokonaisuuteen kuuluu lisäksi tunnelmallinen syytinkimökki, 2 autotallia ja kasvihuone sekä n. 7000 m2 peltoa.
Saaren maatalouskoulu, maaseutumyymälä Kotipiiri ja loistavat liikenneyhteydet luovat puitteet vaikkapa luontoon perustuvaan yritystoimintaan. Tila soveltuu toki tavalliseen asumiseen ja pienimuotoiseen majoitustoimintaan.
Kokonaisuus voi olla vaikea hahmottaa ilmoituksesta, joten varaa yksityinen esittelysi vaikka heti:
Karri Ollila 040 5353 567
Lisätiedot ja yhteydenotot
Karri Ollila
040 53 53 567, karri.ollila@remax.fi
RE/MAX Kuuma | MaaKarrit Oy
y-tunnus: 3319567-6
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Karri Ollila
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, AKA, MMM
RE/MAX Kuuma | MaaKarrit Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää
















































