Väinöntie 7, Mäntsälä | Riihenmäki
Ota yhteyttä ilmoittajaan
150 000 €
150 000 €
Omakotitalo
88 m2
1989

Mäntsälän Riihenmäen asuinalueella pieni ja kodikas, vuonna -89 valmistunut omakotitalo odottelee uutta asukasta. Neliöitä talossa on 91, jotka pitävät sisällään keittiön, ruokailutilan, olohuoneen, yhden makuuhuoneen vaatehuoneineen, takkahuoneen sekä kylpyhuoneen ja saunan.
Pienellä pintaremontilla saat päivitettyä huoneet tähän päivään, mutta sitäkään ei tarvita, jos tykkäät retroilla. Taloa ympäröi oma, suojaisa piha, jossa runsaasti vanhoja puita ja pensaita.
Lämmitysjärjestelmä on yhdistelmä sähköä, ilmalämpöpumppua ja puuta, mikä mahdollistaa joustavat ja taloudelliset lämmitysratkaisut.
Tutustu tähän viehättävään kotiin ja löydä paikkasi Mäntsälässä – tämä talo tarjoaa kaiken tarvittavan viihtyisään asumiseen ja on valmis toivottamaan uuden asukkaansa tervetulleiksi.
LISÄTIEDOT JA ESITTELYPYYNNÖT:
Timo Airismaa
p. 0405029397
timo.airismaa@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Timo Airismaa
040 502 9397, timo.airismaa@remax.fi
RE/MAX Eximas | Eximas Oy LKV
y-tunnus: 2299743-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus

Timo Airismaa
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää