Ankkurikyläntie 15, Turku | Ankkurikylä
Ota yhteyttä ilmoittajaan

Tom Lindqvist
Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV
044 238 3550
219 000 €
219 000 €
Omakotitalo
180 m2
1955

Ankkurikylässä, omalla 3600 m2 tontilla oleva omakotitalo on myynnissä.
Taloa on remontoitu vuosien saatossa paljon, mm. keittiö, pesutila, sauna, molemmat WC:t ja viemärit on saneerattu.
Talon alakerrassa on pesutila, jossa on hyvin tilaa myös pyykkihuollolle. Saunassa lempeitä löylyjä tarjoaa puukiuas. Lisäksi on harrastetilaa ja varastoa.
Asuinkerroksessa on kaksi makuuhuonetta, olohuone, WC ja keittiö. Olohuoneessa on tilaa niin ruokapöydälle kuin sohvaryhmälle. Keittiössä on myös paikka ruokapöydälle, jossa arkiruokailu sujuu kätevästi.
Tilavassa aulassa vaaleaksi maalattuja portaita pitkin pääsee yläkertaan, jossa on kaksi huonetta ja WC. Säilytystilaa löytyy vaatehuoneista, kaapeista ja lappeen alta.
Talon sijainti on mitä parhain. Vartin päässä Turun keskustasta vaikka ympäristö on kuin maalla olisi.
Jos tykkäät isoista huoneista, kauniista talosta ja pihapiiristä sekä luonnonrauhasta, niin varaa yksityisesittely.
Lisätiedot ja esittelyt:
Tom Lindqvist
044 238 3550 (myös WhatsApp)
tom.lindqvist@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Tom Lindqvist
044 238 3550, tom.lindqvist@remax.fi
RE/MAX OmaanKotiin | Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV
y-tunnus: 0784714-0
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Tom Lindqvist
Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, Kaupanvahvistaja, DI
RE/MAX OmaanKotiin | Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää