RE/MAX on Remppa vai muutto Suomi -ohjelman pääyhteistyökumppani. Uusi tuotantokausi keskiviikkoisin klo 20 Nelosella ja Ruudussa Lue lisää»
Kohdenumero: 80397439 Havukoski, Vantaa
Havukallionkatu 2
4h+k
1978
427,50 € / kk
132 000 €
132 000 €

Lek Ahmetaj
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Tervetuloa tähän upeaan, valoisaa asumismukavuutta tarjoavaan kotiin! Tämä neljän huoneen asunto Havukoskella yhdistää avaruuden ja toimivan pohjaratkaisun. Suuri moderni olohuone kutsuu viihtymään, ja sieltä on käynti lasitetulle parvekkeelle.
Keittiössä on runsaasti tilaa sekä kokkailuun että ruokailuun. Kolme makuuhuonetta tarjoavat omaa rauhaa jokaiselle perheenjäsenelle, ja erillinen wc sekä tilava kylpyhuone tekevät arjesta sujuvaa.
Kävelymatkan päässä ovat koulut, päiväkodit, kaupat sekä hyvät liikenneyhteydet, joiden ansiosta Helsinkiin pääsee nopeasti. Lähialueella on myös loistavat ulkoilu- ja liikuntamahdollisuudet.
Hyvin hoidettu taloyhtiö ja suunnitelmallinen kunnossapito takaavat huoletonta asumista pitkälle tulevaisuuteen.
Ota yhteyttä ja varaa esittelyaika jo tänään!
Lek Ahmetaj
040 934 7573
Lek.ahmetaj@remax.fi
Haaveissa asunnonvaihto, mutta oma koti vielä myymättä? Pyydä minut maksuttomalle arviokäynnille ja tehdään yhdessä asuntohaaveistasi totta!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Lek Ahmetaj
040 934 7573, lek.ahmetaj@remax.fi
RE/MAX Luotsi | Asuntokulma Oy LKV
y-tunnus: 2294910-2
Keittiö
Kylpyhuone
Sauna
Erilliset WC:t
Olohuone
Makuuhuoneet
Muut tilat ja varustelu
TV ja tietoliikenne
Kunto
Kyllä |
Lähipalvelut

Lek Ahmetaj
Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Kartta
