Aapramintie 8 A, Vantaa | Kaivoksela
Ota yhteyttä ilmoittajaan
179 900 €
93 909,58 €
Kerrostalo
2
48 m2
2016
Valoisa ja moderni kaksio Vantaan Kaivokselassa odottaa uusia asukkaita! Tämä hyväkuntoinen 48 neliön asunto sijaitsee vuonna 2016 valmistuneessa talossa, jossa on hissi ja kaukolämpö. Asunnossa on oma sauna ja lasitettu parveke, joka tarjoaa mukavan lisätilan rentoutumiseen.
Keittiö on varusteltu nykyaikaisilla laitteilla, kuten astianpesukoneella ja keraamisella liedellä, mikä tekee arjen askareista sujuvia. Kylpyhuoneessa on tilaa pesukoneelle, ja saunassa voit nauttia rentouttavista löylyistä. Parvekkeelta avautuu näkymä rauhalliseen ympäristöön, joka tarjoaa omaa rauhaa kaupungin sykkeestä.
Asunto Oy Vantaan Popniitti tarjoaa asukkailleen erinomaiset puitteet, kuten urheiluvälinevaraston ja kaapeli-TV:n. Liikenneyhteydet ovat sujuvat sekä julkisilla että omalla autolla. Mahdollisuus ostaa oma autohallipaikka.
Kaivoksela on viihtyisä ja rauhallinen asuinalue, josta on hyvät yhteydet Vantaan ja Helsingin palveluihin. Tämä asunto on erinomainen valinta niin ensiasunnon ostajalle kuin sijoittajallekin. Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän upeaan kotiin!
Myydään vuokrattuna.
Esittelypyynnöt ja yhteydenotot:
Thomas Sorvari, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
040 157 0202, thomas.sorvari@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Thomas Sorvari
040 157 0202, thomas.sorvari@remax.fi
REMAX Kodit | SK Välitys Oy
y-tunnus: 1993082-2
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Thomas Sorvari
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää



