Maauunintie 18 G, Vantaa | Kulomäki
Ota yhteyttä ilmoittajaan
95 000 €
82 872 €
Luhtitalo
39,5 m2
1975
Tilava yksiö omalla saunalla – loistava sijainti ja luonnonläheisyyttä!
Tämä valoisa ja tilava yksiö tarjoaa täydellisen yhdistelmän mukavuutta, toimivuutta ja luonnonläheisyyttä. Erillinen keittiö ja olohuone tekevät pohjaratkaisusta käytännöllisen, tarjoten selkeästi omat tilansa niin ruoanlaitolle kuin rentoutumiselle.
Asunnon ehdoton helmi on oma sauna – nauti lämpimistä löylyistä omassa rauhassa, milloin tahansa.
Sijainti on erinomainen: Korson kattavat päivittäiset palvelut ja kaupat ovat vain lyhyen matkan päässä, ja sujuvat liikenneyhteydet takaavat helpon kulun niin lähialueille kuin kauemmaskin. Bussit ja junayhteydet takaavat vaivattoman liikkumisen pääkaupunkiseudulla.
Vaikka kaikki arjen mukavuudet ovat lähellä, pääset hetkessä myös luonnon helmaan. Lähialueen vehreät puistot ja monipuoliset ulkoilureitit tarjoavat upeat mahdollisuudet liikuntaan ja rentoutumiseen vuoden ympäri.
Rauhallinen naapurusto takaa huolettoman asumisen tässä hyvin hoidetussa taloyhtiössä.
Tämä koti sopii erinomaisesti niin ensiasunnon ostajalle kuin sijoittajallekin – yhdistelmä tilavuutta, viihtyisyyttä ja loistavaa sijaintia tekee siitä harvinaisen hyvän löydön. Älä jätä tätä tilaisuutta käyttämättä – tervetuloa tutustumaan paikan päälle!
(perille löydät helpommin laittamalla navigaattoriin Kulorinne 3, Vantaa)
Lisätiedot ja yhteydenotot
Samuel Kenvin
044 281 5923, samuel.kenvin@remax.fi
RE/MAX Parhaat Kodit | Kiinteistönvälitys Parhaat Kodit Oy LKV
y-tunnus: 2377750-9
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Samuel Kenvin
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää