Pähkinärinteentie 28 A, Vantaa | Pähkinärinne
Ota yhteyttä ilmoittajaan

Anne Barck
Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
050 368 2666
143 000 €
141 086,93 €
Kerrostalo
49 m2
1989

Valoisa 2-3 huonetta neljännessä kerroksessa
Tämä valoisa ja kodikas huoneisto tuntuu neliöitään suuremmalta. Olohuone avautuu kauniiseen keittiöön, jossa on mukavasti tilaa ruuanlaitolle ja erilliselle ruokapöydälle.
Tilasta on kulku lasitetulle parvekkeelle, josta voi nauttia jo varhain keväällä. Alun pitäen huoneistossa on ollut yksi iso makuuhuone. Se on myöhemmin jaettu kahdeksi erilliseksi huoneeksi. Kylpyhuone saunoineen on viihtyisä ja toimiva. Tulijan ottaa vastaan eteinen, jossa on tilaa liikkua ja kaapisto ulkovaatteille. Miellyttävän kokonaisuuden sinetöi hissitalon vaivattomuus sekä alueen monipuoliset lähipalvelut.
Yhtiö on omalla tontillaan ja sitä on hoidettu ammattimaisesti. Autopaikkoja on runsaasti eikä jonoa tällä hetkellä ole. Asuinalueena Pähkinärinne on rauhallinen ja luonnonläheinen, tänne sinun on helppo kotiutua! Lähellä sijaitseva Lammaslammen virkistysalue mahdollistaa luonnossa liikkumisen. Hyvät palvelut ja myös kulkuyhteydet Helsinkiin, Espooseen ja muualle Vantaalle. Olisiko tässä juuri sinun uusi kotisi? Lämpimästi tervetuloa tutustumaan. Ota yhteyttä ja sovi oma henkilökohtainen esittelyaikasi.
Anne Barck Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
anne.barck@remax.fi
050 3682 666
Lisätiedot ja yhteydenotot
Anne Barck
050 368 2666, anne.barck@remax.fi
RE/MAX Elegance | Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
y-tunnus: 2405916-2
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus

Anne Barck
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
RE/MAX Elegance | Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää