Spanskintie 3 H, Vantaa | Pakkala
Ota yhteyttä ilmoittajaan
319 900 €
184 484,07 €
Rivitalo
3
78 m2
2016
Tämä valoisa ja tilava rivitaloasunto sijaitsee Vantaan Pakkalassa, rauhallisella ja perheystävällisellä alueella, jossa päiväkoti, koulu ja korkeakoulu ovat kätevästi lähellä. Hyvät liikenneyhteydet takaavat sujuvan arjen.
Vuonna 2016 valmistunut koti on kahdessa kerroksessa ja sen 78 neliötä tarjoavat mukavasti tilaa. Asunnon hyväkuntoiset pinnat, kuten parkettilattiat ja maalatut seinät, luovat modernin ja raikkaan ilmeen. Keittiö on varusteltu nykyaikaisilla laitteilla, ja oma sauna tuo arkeen ripauksen luksusta.
Huoneisto myydään vuokrattuna.
Asunto Oy Vantaan Kraatarissa on tehty säännöllisesti huoltoja ja parannuksia, kuten sähköautojen latausvalmius ja LED-pihavalaisimet. Tulevat remontit, kuten ilmanvaihtokanavien säätö, pitävät huolen taloyhtiön hyvästä kunnosta myös tulevaisuudessa.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän viihtyisään kotiin, joka tarjoaa erinomaiset puitteet mukavaan asumiseen!
Esittelyt sopimuksen mukaan.
Tiedustelut Kaj Holmberg 050 511 2896 tai kaj.holmberg@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Kaj Holmberg
050 511 2896, kaj.holmberg@remax.fi
REMAX Kodit | SK Välitys Oy
y-tunnus: 1993082-2
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Kaj Holmberg
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää



