Tarhurintie 5 A, Vantaa | Tarhurinpuisto, Hiekkaharju
Ota yhteyttä ilmoittajaan
198 000 €
198 000 €
Kerrostalo
2
57,5 m2
2015
Tarhurinpuiston rauhallisella ja vehreällä asuinalueella Vantaalla sijaitsee tämä valoisa ja tilava kaksio, joka odottaa uusia asukkaita. Vuonna 2015 valmistuneessa talossa sijaitseva asunto on hyväkuntoinen ja tarjoaa mukavaa asumista modernissa ympäristössä.
Asunnon avokeittiö ja olohuone muodostavat viihtyisän ja yhtenäisen tilan, jossa on runsaasti luonnonvaloa. Parvekkeella voi nauttia aamukahvit tai rentoutua päivän päätteeksi. Oma sauna tuo arkeen ripauksen luksusta, ja kylpyhuoneen lattialämmitys lisää mukavuutta. Makuuhuoneessa on hyvin tilaa ja säilytystilaa löytyy muualtakin asunnosta.
Asunto Oy Vantaan Tarhurinheikki on hyvin hoidettu yhtiö, jossa on tehty säännöllisiä huoltoja ja takuukorjauksia. Tulevaisuuden korjaustarpeet on kartoitettu, joten asuminen on huoletonta.
Sijainti on erinomainen – lähellä on puistoja ja hyvät kulkuyhteydet, joten liikkuminen on vaivatonta. Tämä asunto sopii erinomaisesti niin
yksinasujalle kuin pariskunnallekin, joka arvostaa rauhallista ympäristöä ja modernia asumista. Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän upeaan kotiin!
Myyntiä hoitaa:
Oula Rekan
Myyntineuvottelija, KiLAT
045 896 3799
oula.rekan@remax.fi
Hanna Hietala
hanna.hietala@remax.fi
+358408448991
Lisätiedot ja yhteydenotot
Hanna Hietala
040 844 8991, hanna.hietala@remax.fi
REMAX Kodit | SK Välitys Oy
y-tunnus: 1993082-2
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Hanna Hietala
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää












