Maaherrantie 34 B, Helsinki | Oulunkylä
Ota yhteyttä ilmoittajaan
539 000 €
94 197,76 €
Kerrostalo
97,5 m2
2023

Vuonna 2023 valmistuneesta, arvostetusta taloyhtiöstä tarjolla uusi ja asumaton iso asunto neljällä makuuhuoneella! Huoneisto sijaitsee kuudennessa (6/7) kerroksessa. Todella tehokas läpitalon pohjaratkaisu.
Ilmalämpöpumppu tuo viilennysmahdollisuuden kesällä. Asunnolle kuuluu oma lasitettu parveke sekä sauna. Kaksi erillistä WC:tä on myös iso asia monelle asunnonhakijalle. Asunto Oy Helsingin Liekki sijaitsee omalla tontilla ja se on ulkonäöltään edustava, jokatavalla moderni yhtiö. Materaalivalinnat ja ratkaisut korkeatasoisia. Sijainti Oulunkylän juna-aseman vieressä (etäisyys noin 300 metriä) tarjoaa mahdollisuuden päästä Helsingin keskustan suuntaan poikkeuksellisen nopeasti. Myös uusi raidejokeri kulkee kivenheiton päästä. Alue tunnetaan rauhallisuudestaan ja turvallisuudestaan. Asunto voidaan vapauttaa ostajalle heti.
Tiedustelut ja esittelyvaraukset:
Rasmus Parkkila puh: 0400910301 tai rasmus.parkkila@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Rasmus Parkkila
040 091 0301, rasmus.parkkila@remax.fi
RE/MAX Elegance | Tici-taca Oy
y-tunnus: 2814160-6
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus

Rasmus Parkkila
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää