Venlankatu 4 B, Hyvinkää | Kirjavantolppa
Ota yhteyttä ilmoittajaan
158 000 €
128 636,13 €
Kerrostalo
4
80,5 m2
1986
Hyvällä sijainnilla, toimiva pohjainen huoneisto, jossa upea terassiparveke!
Loistava pohjaratkaisu, neljännen kerroksen kattohuoneisto, josta on heti mainittava tilava lasitettu terassiparveke, joka on varmasti ahkerassa käytössä lämpimään vuodenaikaan.
Talo kätkee sisäänsä 25 huoneistoa ja omalla tontilla on 26 parkkipaikkaa.
Maksuvalmius on ollut todella hyvä taloyhtiössä viimevuosina, saneerauksia on toteutettu suunnitelmallisesti ja pitkäjänteisesti, huomioiden rakennuksen tekninen elinkaari. Näistä lisää taloyhtiön asiakirjoissa.
Sijaintina Hyvinkään Kirjavantolppa on loistavasti palveluiden äärellä, lähellä on useita lähikauppoja, ravintoloita, kouluja ja päiväkoteja. Liikenneyhteydet Hyvinkään keskustaan ja moottoriteille on sujuvat!
Paikalisliikenteen pysäkki on ihan talon lähellä ja omalla autolla on nopeat yhteydet moneen ilman suuntaan.
Tämän kodin parhaat puolet:
- Iso terassiparveke
- Remontoitu psh+s
- Erillinen wc-tila
- Hyvä pohjaratkaisu
- Kulmahuoneisto, 1 seinänaapuri.
- Valokuitu
Tervetuloa tutustumaan!
Tiedustelut ja esittelyvaraukset:
Sari 0452022100/ sari.palomaki@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Sari Palomäki
045 202 2100, sari.palomaki@remax.fi
REMAX Vita | Novo Kodit Oy LKV
y-tunnus: 3490398-8
Seuraavat esittelyt
Ota yhteyttä!
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Sari Palomäki
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
REMAX Vita | Novo Kodit Oy LKV
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää

























