Kohdenumero: 80388086 Kerttula, Raisio
Voudinkatu 25
2h+k+kph/wc+vh+parveke
1980
229,90 € / kk
84 000 €
83 103,02 €
Juha Nieminen
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Juha Nieminen
Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV
041 318 9878
Raisiossa, Kerttulan alueella parvekkeellinen ja toimivapohjainen kaksio hyvin hoidetussa taloyhtiössä nyt myynnissä!
Huoneistossa kunnon kokoinen makuuhuone, avara olohuone, josta käynti parvekkeelle, vaatehuone sekä kylpyhuone ja wc. Olohuoneessa, makuuhuoneessa ja keittiössä on yhtenäinen vinyylilankkulattia ja eteisen lattia on laatoitettu. Kylpyhuone ja keittiö on uusittu muutama vuosi sitten.
Tämä taloyhtiö on valmistunut vuonna 1980 ja siihen on tehty vuosien varrella kattavasti remontteja mm. hissi, ikkunat ja parvekkeen ovet on uusittu. Taloyhtiö rajautuu metsään ja yhtiössä on runsaasti erilaisia autopaikkavaihtoehtoja ja piha-alueet ovat avarat ja alueen talot on rakennettu väljästi.
Kerttula on alue jossa yhdistyvät hyvät ja monipuoliset lähipalvelut sekä viihtyisät ulkoilumaastot. Kävelymatkan päässä on K-Supermarket, Kerttulan liikuntakeskus, päiväkoti ja koulu sekä Kerttulan ulkoilualueet ja lähimetsät. Myllyn kauppakeskukseen on vain noin kahden kilometrin matka. Asunto sijaistee hyvien kulkuyhteyksien äärellä. Julkisilla kulkuyhteyksillä, tai vaikka pyöräillen, on esimerkiksi Raision keskustaan matkaa vain noin kilometri.
*************************************************
Kysy lisää ja pyydä yksityisesittely:
Juha Nieminen
p. 041 3189878 (myös WhatsApp)
juha.nieminen@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Juha Nieminen
041 318 9878, juha.nieminen@remax.fi
RE/MAX OmaanKotiin | Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV
y-tunnus: 0784714-0
Keittiö
Kylpyhuone
Olohuone
Makuuhuoneet
Muut tilat ja varustelu
Säilytystilat
TV ja tietoliikenne
Kunto
Kyllä |
Lähipalvelut
Juha Nieminen
Myyntineuvottelija
RE/MAX OmaanKotiin | Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV